Opony bieżnikowane
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim państwo bogatą ofertę opon.
www.oponybieznikowane.com

Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

 

Zawóz - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

stara cegła ręcznie formowana na dom ściany elewację z ociepleniem

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień ogrodowy oraz stara cegła ręcznie formowana a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia Grabowie I to złoże będące własnością zakładu Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Chełma na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy piaskowiec naturalny z okresu albu tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi przy pomocy koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po użyciu wiertarki pneumatyczno-udarowej wykorzystujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień naturalny na ściany z ociepleniem , kamień hydrotechniczny i kamień ogrodowy ,kamień dekoracyjny a stara cegła na ściany domu z ociepleniem i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: stara cegła ręcznie formowana
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 331
Dodane: 2023.05.06
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj